Як отримати результат аналізу

result_bigПісля оформлення замовлення адміністратор повідомить Вам час і дату, коли можна буде забрати бланк з результатом дослідження.

Заздалегідь Ви можете ознайомитися з термінами виконання аналізів – Тут. Пам’ятайте, що час виконання аналізів залежить від дня тижня, коли буде виконано забір крові. Тому можливо Ваші аналізи будуть виконані раніше, ніж зазначено в прейскуранті. Для того щоб дізнатися точну дату виконання Ваших аналізів зателефонуйте в один з наших приймальних пунктів і повідомте адміністратору дату вашого приходу і назва аналізів, які Ви хочете здати.

Адреси та телефони забірних пунктів лабораторії «МТМ»

Результат дослідження видається пред’явнику чека про оплату послуг лабораторії, на якому позначені прізвище здає аналізи і номер замовлення.

По телефону показники результату аналізу не диктуються.

Інтерпретацію результату дослідження проводить лікар.

Результат дослідження може бути відправлений факсом або електронною поштою, якщо при оформленні Ви повідомите адміністратору телефон або e-mail адресу.

Також можливо переглянути свої результати в Персональному веб-архіві медичних документів, щоб користуватись цією послугою потрібно зареєструватися. Якщо ви вказували електронну адресу при оформленні та просили надіслати вам результат на e-mail адресу, то пароль надійде Вам разом з результатом. Після входу в персональній веб-архів потрібно завершити реєстрацію. 

Користування Веб-архівом надасть такі можливості: 

  • безкоштовне безстрокове зберігання документів
  • можливість зберегти копію документа собі на комп’ютер
  • пересилати документи на email