Не отримуєте листи з результатами, варіанти вирішення

Якщо  ви не отримуєте листи з результатами, то ваш поштовий сервер або програма прийняли рішення, що наш лист є спамом і відправили його саме туди. Вірніше кажучи, поштовий сервер, до якого належить ваш e-mail, розпізнав цей лист як небажаний з одного йому відомих причин. Один з варіантів чому листи опинилися в спамі, велика кількість адресантів у листі і, отже, відправник робить масове розсилання. Поштова система “не вірить”, що ці адресанти хочуть отримати цей лист. Вона вважає, що відправник листа розсилає його у примусовому порядку. Тому якщо Ви чекаєте листа, а його немає, то є сенс зазирнути і в папку «Спам». Деякі поштові програми можуть автоматично занести адресу до чорного списку і тоді лист взагалі до вас не потрапить, у такому разі адресу відправника (results@labmtm.com.ua або @ labmtm.com.ua) потрібно додати до білого списку.

Якщо потрібні листи потрапляють до Спаму, є 2 способи вирішити це питання:

  • відкрити лист у папці Спам та натиснути кнопку “Не спам”. Можливо, одного разу буде недостатньо і доведеться так зробити кілька разів.
  • Помістити відправника у білий список або налаштувати фільтр.

Ось кілька посилань, як додати відправника (results@labmtm.com.ua) у білий список:

Пошта Gmail – https://support.google.com/a/answer/2368132

Пошта МЕТА – http://help.meta.ua/webmail/black_and_white/white/

Найчастіше потрібно зайти у свою пошту та відкрити налаштування, там шукаємо «білий список» (Управління білим/чорним списком) або створити фільтр і вводимо в поле відправник або білий список – results@labmtm.com.ua або @labmtm.com.ua (якщо створюємо фільтр , то після вказівки відправника відзначаємо галочкою дозволити отримувати листи від цього відправника або відзначаємо щось подібне, залежить від поштової служби). Після цього зберігаємо налаштування.

 

Якщо ж після цього ви так і не отримуєте пошту, то зверніться в службу підтримки вашої пошти, їх e-mail зазвичай є в закладці або сторінці «Контакти», якщо ж ви користуєтеся поштою, яку вам надає ваш провайдер, зверніться службу підтримки вашого провайдера, повідомивши адресу електронної пошти. пошти з якого вам не надходять листи (results@labmtm.com.ua).

Якщо ж ви є організацією і маєте свій поштовий домен, зверніться будь-ласка до вашого системного адміністратора.