Історія лабораторії

Діагностична медична лабораторія “МТМ” – історія розвитку

Дата народження медичної лабораторії “МТМ” – 19 квітня 1995 року. Стратегія створеного підприємства – центр гормональних досліджень з подальшими професійними консультаціями. Проект створення цього центру був представлений на конкурс для стажування в Україні та у Франції за програмою “Управління проектами підприємства” фінансований урядом Франції та Фондом “Відродженя” і “CEFRI”.

У 1995 році Підприємство зробило перші кроки на ринку медичних послуг – ввело в роботу визначення трьох гормонів щитовидної залози на наборах виробництва Білорусії фірми “ХОП і БОХ”.

З 1999 року підприємство укладає контракт на поставку реагентів виробництва Франції та Чехії – “IMMUNOTECH A BECKMAN COULTER COMPANY”. Розширюється і оновлюється парк обладнання.

Дослідження виконуються на апаратах виробництва Чехії, Німеччини, Фінляндії, Франції та Бельгії. Лабораторія має свідоцтво про атестацію. Найважливішим для нас є стабільно висока якість проведених досліджень, зручність для пацієнтів і грамотна цінова політика. Ми намагаємося дотримуватися взяті на себе зобов’язання по відношенню до нашого клієнта і нашим партнерам.

В даний час у нас згуртований професійний колектив, в якому успішно співпрацюють молодший медперсонал, фінансовий та інформаційно-технічний відділи, і звичайно, лабораторне підрозділ. Основні принципи нашої діяльності полягають у тому, щоб не зупинятися на досягнутому, йти вперед, постійно розширювати спектр послуг, зберігаючи при цьому незмінно високу якість роботи і рівень обслуговування.

Підприємство має досвід 5-річної роботи з визначення вродженого гіпотиреозу у новонароджених методом сухого плями. Ця робота проводилась в деяких пологових будинках в Києві і на Україні. Так само наші лікарі розробляють і впроваджують в практику алгоритми обстежень пацієнтів різних напрямків медицини.

Ми вітаємо всіх, хто розвиває в Україні медичну діагностику, раді і готові до співпраці.

Колектив діагностичної медичної лабораторії “МТМ” щиро вдячний всім, хто надавав і продовжує надавати допомогу в становленні і розвитку підприємства, вихованні та навчанні наших фахівців.